Zaloguj się

Elektyczna czy spalinowa myjka ciśnieniowa?

Myjki ciśnieniowe, lampy i inne urządzenia przydatne przy pielęgnacji samochodu.

Elektyczna czy spalinowa myjka ciśnieniowa?

Postautor: Lucas_UK » 8 maja 2012, 23:32

Witam,
Mam spory problem, potrzebuje myjki ciśnieniowej ,która pobierała by wodę ze zbiornika na wodę, myślałem cały czas nad myjką spalinową bo takowe są w stanie pobierać wodę ze zbiornika, ale obiło mi się kiedyś o uszy ,że któreś modele Karchera są też w stanie pobierać wodę ze zbiornika, ale potrzebują jakiegoś zaworku zwrotnego ,którego trzeba dokupić osobno, czy w ogóle istnieją jakieś elektryczne myjki ciśnieniowe ,które są w stanie pobierać wodę ze zbiornika bez żadnych dodatkowych elementów czy modyfikacji? Jeżeli tak poproszę obeznanych o wypisanie konkretnych modeli.

Dziękuje.
Lucas_UK
Awatar użytkownika

Imię: £ukasz

Postautor: DawPi » 8 maja 2012, 23:35

Czytaj cały temat: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=9201

Generalnie każdy lepszy Karcher powinien zasysać. Mój K 5.2012 na pewno to robi. ;)
DawPi

Imię: Dawid

Postautor: Lucas_UK » 8 maja 2012, 23:37

DawPi pisze:Czytaj cały temat: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=9201

Generalnie każdy lepszy Karcher powinien zasysać. Mój K 5.2012 na pewno to robi. ;)

O właśnie tego szukałem, możesz mi tylko powiedzieć jak w praktyce to wygląda? Nie ma problemu z poborem wody? Dobrze to śmiga?
Lucas_UK
Awatar użytkownika

Imię: £ukasz

Postautor: DawPi » 8 maja 2012, 23:44

Śmiga aż talala, jedyny problem to ... woda.. Musisz jej mieć sporo.. Ok. 50l (moje mycie, przez 75l (dokładne mycie Evo) aż po ok. 100l (mycie bodajże Eryczka :o ).

Ja mam oryginalny wąż Karchera z blokadą cofania się wody, ale pewnie i zwykły wąż się nada.
DawPi

Imię: Dawid

Wróć do Inne urządzenia elektryczne