Strona glówna Forum Leksykon Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Elektyczna czy spalinowa myjka ciśnieniowa?
Autor Wiadomość
Lucas_UK 

Wysłany: 9 Maj 2012, 00:32   Elektyczna czy spalinowa myjka ciśnieniowa?

Witam,
Mam spory problem, potrzebuje myjki ciśnieniowej ,która pobierała by wodę ze zbiornika na wodę, myślałem cały czas nad myjką spalinową bo takowe są w stanie pobierać wodę ze zbiornika, ale obiło mi się kiedyś o uszy ,że któreś modele Karchera są też w stanie pobierać wodę ze zbiornika, ale potrzebują jakiegoś zaworku zwrotnego ,którego trzeba dokupić osobno, czy w ogóle istnieją jakieś elektryczne myjki ciśnieniowe ,które są w stanie pobierać wodę ze zbiornika bez żadnych dodatkowych elementów czy modyfikacji? Jeżeli tak poproszę obeznanych o wypisanie konkretnych modeli.

Dziękuje.

DawPi 

Wysłany: 9 Maj 2012, 00:35   

Czytaj cały temat: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=9201

Generalnie każdy lepszy Karcher powinien zasysać. Mój K 5.2012 na pewno to robi. ;)

Lucas_UK 

Wysłany: 9 Maj 2012, 00:37   

DawPi napisał/a:
Czytaj cały temat: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=9201

Generalnie każdy lepszy Karcher powinien zasysać. Mój K 5.2012 na pewno to robi. ;)

O właśnie tego szukałem, możesz mi tylko powiedzieć jak w praktyce to wygląda? Nie ma problemu z poborem wody? Dobrze to śmiga?

DawPi 

Wysłany: 9 Maj 2012, 00:44   

Śmiga aż talala, jedyny problem to ... woda.. Musisz jej mieć sporo.. Ok. 50l (moje mycie, przez 75l (dokładne mycie Evo) aż po ok. 100l (mycie bodajże Eryczka :o ).

Ja mam oryginalny wąż Karchera z blokadą cofania się wody, ale pewnie i zwykły wąż się nada.

Odpowiedz do tematu