Zaloguj się

Czym usunąć marker permanentny z skóry ?!

Fotele, wykładzina, podsufitka, bagażnik... Oto wyzwania codziennej eksploatacji.

Czym usunąć marker permanentny z skóry ?!

Postautor: temisull » 8 stycznia 2014, 23:39

Koledzy czy ktoś z was miał juz podobny problem z usunięciem markera z skóry?Próbowałem już Strong Cleanerem i IPA i nic nawet troche nie zeszlo. Czy pozostaje mi tyllko pomalowanie tego na nowo ?
Pozdrawiam
temisull

Imię: Damian
Auto: M3 e46

Re: Czym usunąć marker permanentny z skóry ?!

Postautor: DS_Tomek » 9 stycznia 2014, 10:53

temisull pisze:Koledzy czy ktoś z was miał juz podobny problem z usunięciem markera z skóry?Próbowałem już Strong Cleanerem i IPA i nic nawet troche nie zeszlo. Czy pozostaje mi tyllko pomalowanie tego na nowo ?
Pozdrawiam

Marker markerowi nie równy, ale jest taki produkt jak Furniture Clinic Ink Remover Kit - na długopisy działa wyśmienicie.

Chyba, że problem wygląda tak:

Obrazek

Wtedy bez koloryzacji ani rusz :)
DS_Tomek
Awatar użytkownika
DYSTRYBUTOR

Imię: Tomek

Postautor: GarbatyMaciek » 9 stycznia 2014, 12:46

ładna plama :) właściciel pojazdu musiał się mocno wku... :/
GarbatyMaciek

Imię: Maciek
Auto: EOS, VW1303, VR6

Postautor: muzycom » 9 stycznia 2014, 14:50

temisull pisze:Koledzy czy ktoś z was miał juz podobny problem z usunięciem markera z skóry?Próbowałem już Strong Cleanerem i IPA i nic nawet troche nie zeszlo. Czy pozostaje mi tyllko pomalowanie tego na nowo ?
Pozdrawiam

Po Izopropanolu plamę masz utwaloną. (rozpuszcza wykończenie skóry) Jak nie usuniesz w pierwszym podejściu po rozluźnieniu wykończenia to pozostaje dofarbować. :cry:
Colourlock - Farbowanie tapicerek skórzanych i profesjonalne usługi serwisowe we Wrocławiu.
muzycom
Awatar użytkownika
Partner Forum

Imię: £ukasz
Auto: Zafira B

Postautor: temisull » 9 stycznia 2014, 18:54

Dzięki koledzy za pomoc, więc nie pozostaje mi nic innego jak zamówić zestaw koloryzujący i to zafarbować. :/
temisull

Imię: Damian
Auto: M3 e46

Postautor: muzycom » 10 stycznia 2014, 16:00

Colourlock - Farbowanie tapicerek skórzanych i profesjonalne usługi serwisowe we Wrocławiu.
muzycom
Awatar użytkownika
Partner Forum

Imię: £ukasz
Auto: Zafira B

Wróć do Tapicerka i skóra