Strona glówna Forum Leksykon Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław
Autor Wiadomość
bulpit 

Wysłany: 17 Październik 2013, 04:16   

21 października rusza budowa myjni przy ulicy Krakowskiej 124-126

red 

Wysłany: 17 Październik 2013, 09:09   

bulpit, nareszcie, bo nie ma gdzie auta umyć w mieście :) Znasz może szacunkowy czas zakończenia?

Arkady 

Wysłany: 19 Październik 2013, 16:02   

najwyższa pora :)

letis 

Wysłany: 23 Październik 2013, 13:19   

Robota idzie pełną parą :) Ciężki sprzęt na miejscu ostro walczy, przyłącza widzę że też się robią i bardzo dobrze :)
Czekamy :)

letis 

Wysłany: 30 Październik 2013, 06:56   

Pytanko mam koledzy, czy macie jakąś myjnie do której jak pojedziecie wiecie że umyją wam auto nie wycierając ścierą i środki użyte będą troszkę lepsze niż ludwik? Zima się zbliża, raczej na bezdotyku auta się nie ogarnie (a niestety nie mam garażu itp). No i żeby mycie nie kosztowało worek złota :)

Thomas207 

Wysłany: 30 Październik 2013, 14:18   

W pasazu grunwaldzkim daja rade. Raz wprawdzie mylem (z zimowego syfu) i szkod nie narobili.

bulpit 

Wysłany: 4 Listopad 2013, 20:15   

letis napisał/a:
Zima się zbliża, raczej na bezdotyku auta się nie ogarnie

Błędne myślenie.
Jeszcze trochę cierpliwości i ruszy myjnia na Krakowskiej (przy ŚLIMAKU) a tam czy to lato czy to zima auto swe domyjesz. Programy od 1 do 4 są na ciepłej wodzie a suszarką wydmuchasz wodę z pod uszczelek, klamek, zamków i auto rano otwierasz bez problemu. Wiem bo sam testowałem przy -12 stopniach :)

letis 

Wysłany: 4 Listopad 2013, 20:17   

No mam nadzieję że lada moment otworzą w sumie będę miał bardzo blisko.

Manolito77

Wysłany: 6 Listopad 2013, 14:35   

Jak będzie w miarę sucho to pewnie tam od czasu podjadę na odszczurzenie auta. Jeśli będzie breja zimowa na ulicach to jechanie na drugi koniec miasta mija się z celem bo po umyciu i powrocie na drugi koniec Wrocławia auto znów będzie uwalone... :/
Co do zimowego mycia to potwierdzam - nie raz myłem na Kępińskiej auto mocno uwalone solą i breją i nie dość, że wszystko ładnie schodziło to jeszcze nie było problemów z uszczelkami itp, choć nie używałem suszarki (może dlatego, że przed zimą uszczelki zawsze smarnę jakimś preparatem do tego celu).
Pzdr.

OsiemKilo 

Wysłany: 6 Listopad 2013, 16:18   

Potwierdzam, że dobrze zabezpieczone uszczelki nie stwarzają problemów zimą. Jednak jak ma sie auto otwierane tylko z kluczyka to może zrobić sie problem i wcześniejsze wysuszenie niewiele pomoże.
Korzystałem z myjni na kępińskiej zeszłej zimy kilka razy i domywanie auta naprawdę było bardzo dobre, ale jeśli chodzi korzystanie z suszarki w zimie to jestem na nie :thumbdown: . W minusowych temperaturach przewód od suszarki był cały skuty lodem, był ciężki a jak przypadkowo otarł mi sie o lakier to :cry: naszczęście obeszło się bez ran na lakierze ;)
Więcej napewno sie skuszę na suszenie auta w srodku zimy ale mycie jeździł będe :)

maciek-drummer 

Wysłany: 12 Listopad 2013, 18:25   

Czy ta piana XXL była bezpieczna dla wosków ??? Bo zastanawiam się czy nie będę tam jeździł ze swoją ręczną pianownicą

red 

Wysłany: 12 Listopad 2013, 19:57   

Zjadała aż piszczało. Jej cel to dobrze domywać, a nie pieścić woski :)

Arkady 

Wysłany: 13 Listopad 2013, 18:44   

ktoś wie kiedy otwierają myjnię przy ślimaku?

[ Dodano: 14 Listopad 2013, 10:33 ]
Sami sobie odpowiem, bo dzisiaj tamtędy przejeżdżałem :)
Na moje oko to myjnia (przy ślimaku, ul. Krakowska) w tym roku nie ruszy, grzebią się jeszcze w ziemi :(

bulpit 

Wysłany: 16 Listopad 2013, 21:24   

Co do myjni na Krakowskiej przy ślimaku.

18.11.2013 zakończą się prace ziemne
19.11.2013 ruszamy z układaniem kostki i montażem konstrukcji oraz technologii. Etap ten zajmie około 2 tygodni i myjnia będzie funkcjonowała. Ale. Jak zawsze musi być jakieś ale ;) Od nadzoru budowlanego trzeba jeszcze uzyskać dopuszczenie do użytkowania obiektu. Ale jestem dobrej myśli że w połowie grudnia ruszymy z myciem ;)

Trzymajcie kciuki i módlcie się za dobrą pogodę i o to aby nadzór budowlany szybko przyszedł na odbiór obiektu ;)

Arkady 

Wysłany: 17 Listopad 2013, 23:56   

Dzięki za info - dzisiaj byłem specjalnie w kościele :)

Odpowiedz do tematu