Strona glówna Forum Leksykon Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław
Autor Wiadomość
maciej.szkwarek 

Wysłany: 14 Maj 2013, 07:50   

bodi, ja odczekiwałem około 3-5 min ewentualnie jak już widziałem, że dużo spłynęło ;)

Thomas207, jak dla mnie ok bo zdecydowanie bliżej będę miał, chociaż i tak nie po drodze :o

red 

Wysłany: 14 Maj 2013, 19:17   

Ciekawe w które miejsce na Krakowską. Ale to dobrze, będzie rzut beretem dosłownie :D

Shaddy 

Wysłany: 16 Maj 2013, 22:37   

I mnie cieszy Krakowska, z Radwanic rzut beretem. Ciekawe tylko w które miejsce.

bodi

Wysłany: 17 Maj 2013, 09:52   

Czyli to tylko mi się pogorszy? Choć i tak już teraz mam daleko?

Swój samochód umyłem, egzamin zdany, ale mam inne pytanie, choć forum to kosmetyka aut.
Następne zadanie to umycie mojego choppera - większość motocykla to chromy, trochę skóry, plastikowa przezroczysta szyba i trochę lakieru.

Wiecie może jak na poszczególne elementy będą wpływały poszczególne programy?? Głównie chodzi mi o chromy oraz o szybę plastikową.
Chromy, żeby nie zeszły. Szyba, żeby nie zmatowiała.

Których programów na poszczególne części unikać??
Czy na koniec pojechać nabłyszczaczem, czy poprzestać na płukaniu, a potem szmatka i wycieranie?

I czy macie jakieś inne rady?

Z góry dzięki.
Pozdrawiam

muzycom 
Partner Forum

Wysłany: 20 Maj 2013, 08:52   

Siedzenia na pewno nie z Eko?

bodi

Wysłany: 20 Maj 2013, 09:09   

Siedzenia prawdopodobnie tak. Sakwy już nie. Nie bardzo chce mi się je przy takim myciu demontować :)
(teoretycznie wszystko można zdemontować: sakwy, szybę, chromowane tłumiki i pozostałe elementy, ale gdzieś jest granica :) )

muzycom 
Partner Forum

Wysłany: 20 Maj 2013, 09:11   

Eko spokojnie zniesie większe PH. Sakwy o ile nie są powlekane folią zdejmij.

Manolito77

Wysłany: 20 Maj 2013, 14:38   

hornet napisał/a:
Thomas207 to jest pewne info? Ja też miałbym wówczas rzut beretem :D .

Ze 2 tygodnie temu sam właściciel myjni pisał mi na PW, że miasto nie przedłużyło/wypowiedziało mu umowę dzierżawy gruntu (knują tam coś innego) więc zawija myjnię z Kępińskiej i przenosi ją gdzieś na Krakowską (nie wiem gdzie dokładnie ale miał tam też na początku schody ze zgodą na dojazd i nie wiem czy to rozwiązał jakoś czy znalazł jakąś inną miejscówę na Krakowskiej). Zapewne więc już dopiął ten temat więc i tutaj napisze dokładnie kiedy zawiją Kępińską i na którą dokładnie miejscówę. Wiadomo - na Krakowską raczej jeździł nie będę bo z mojej okolicy dojechać w tamte rejony to jest porażka na całego i niezbyt się to opłaca.
Tak czy inaczej - trzymam kciuki aby na nowej miejscówie szczęście bardziej dopisało i myjnia mogła funkcjonować tam długo i bez zakłóceń.
Pzdr.

bodi

Wysłany: 20 Maj 2013, 21:17   

muzycom napisał/a:
Eko spokojnie zniesie większe PH. Sakwy o ile nie są powlekane folią zdejmij.

Dzięki za radę.
Która część mycia jest taka kwaśna? Może ją pominę? :)
Piana jak rozumiem jest neutralna... Woda też...

Birkhof 

Wysłany: 23 Maj 2013, 22:21   

Jak Krakowska to świetnie, akurat jeżdżę tam do pracy :D :D

Troll71

Wysłany: 24 Maj 2013, 00:56   

Witam ,

Szukam dobrej myjni ręcznej we Wrocławiu.
Nie zawsze mam czas aby własnoręcznie zająć się swoim samochodem, a wszystkie myjnie i pseudo car spa nie spełniają moich oczekiwań. Czy macie coś godnego polecenia? :o

Birkhof 

Wysłany: 24 Maj 2013, 06:31   

Troll71 napisał/a:
Witam ,

Szukam dobrej myjni ręcznej we Wrocławiu.
Nie zawsze mam czas aby własnoręcznie zająć się swoim samochodem, a wszystkie myjnie i pseudo car spa nie spełniają moich oczekiwań. Czy macie coś godnego polecenia? :o

Zależy jaka lokalizacja ale mogę polecić automyjnię na Bystrzyckiej 69B, Basja na Borowskiej i Ślężna 182 (chłopaki są czasem zawaleni robotą) - mają też sklep automuza.pl / cardetailer.pl

Zawsze możesz też podjechać do chłopaków tutaj: wroclawcarspa.pl - Juliana Tuwima 16. Tylko często też są pewnie zawaleni robotą.

Pozdro

Troll71

Wysłany: 24 Maj 2013, 08:05   

Lokalizacja nie ma znaczenia. Dla profesjonalnej roboty jestem w stanie przejechać przez miasto raz w tygodniu.

Basja zdecydowanie nie spełnia moich oczekiwań. Zwykła myjnia jakich wiele...
Szukam czegoś gdzie moje auto po kilku wizytach nie będzie wymagało ponownej korekty i zabezpieczania...

Pozdrawiam

Birkhof 

Wysłany: 24 Maj 2013, 08:44   

Troll71 napisał/a:
Lokalizacja nie ma znaczenia. Dla profesjonalnej roboty jestem w stanie przejechać przez miasto raz w tygodniu.

Basja zdecydowanie nie spełnia moich oczekiwań. Zwykła myjnia jakich wiele...
Szukam czegoś gdzie moje auto po kilku wizytach nie będzie wymagało ponownej korekty i zabezpieczania...

Pozdrawiam

Hej, faktycznie gdybym układał w kolejności to Basje bym na ostatnim miejscu ustawił.

W takim razie w kolejności - wg mnie - od najbardziej profesjonalnej roboty: carspawroclaw.pl, Ślężna 182, Bystrzycka (tu jest chłopak, chyba właściciel, który bardzo się stara, z tego co podejrzałem pracuje na KENOTEK i nawet po podstawowym myciu używa kompresora do wydmuchania wody ze szczelin).

Co do carspawroclaw lub na Śleżną najlepiej chyba się umówić telefonicznie na konkretną godzinę. A bynajmniej zadzwonić czy z marszu przyjmą :-)

Jakbyś testował którąś z opcji to daj znać czy jesteś zadowolony :-)

Troll71

Wysłany: 24 Maj 2013, 08:48   

Mieszkam na krzykach więc wypróbuje w najbliższym czasie i napiszę jak wrażenia :) .

Dzięki za pomoc :good:

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu